KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13557040
nr 1355 7040
Royal Nebeker
(1945-2014), USA
Etsning, "Til Ã…lesund". Signerad, numrerad 2/50. Motivet: 25x33 cm
Royal Nebeker, amerikansk målare och grafiker född i San Francisco 1945, död 2014.
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 19 oktober 2020
kl 19:49:47
19/10 18:46:08
19 okt
Royal Nebeker
Läs mer om Royal Nebeker